Nasza misja

Nasze biuro powstało po to, by dawać swoim klientom coś więcej niż tylko sporządzanie deklaracji w wymaganych terminach – powstało po to, byś mógł prowadzić swój biznes i uwolnić się od presji ustaw, terminów, urzędów – krótko mówiąc od „papierkowej roboty”.

 

Naszym celem jest spełnienie wszystkich „normalnych” oczekiwań klientów wobec biura rachunkowego, a także takich, nad którymi przedsiębiorcy nie zastanawiają się dokonując wyboru biura, a które właściwie decydują o tym czy poświęcisz swój czas na zarabianie pieniędzy, czy na ciągłe wyjaśnienia w urzędach.

 

Nie ograniczamy się tylko do bezmyślnego wprowadzenia Twoich danych do komputera i wydrukowania deklaracji. Staramy się, by wszystko miało sens i układało się w logiczna całość, poprosimy Cię o wyjaśnienie nietypowych wydatków, zwrócimy uwagę, gdy nie dostarczysz faktury za media lub czynsz, wyjaśnimy jak sporządzić remanent, podrzucimy niezbędne druki, wytłumaczymy wysokość obciążeń podatkowych i ubezpieczeniowych, pomożemy sporządzić pismo urzędowe lub umowę handlową ......itp.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji wtedy, gdy tego potrzebujesz i zależy nam na tym byś ty rozwijał swoją firmę, a nie stał w kolejkach by oddać deklarację, czy wyjaśniać rozbieżności.

Skontaktuj się z nami i powiedz czego oczekujesz, a my dostosujemy ofertę współpracy do twoich wymagań!